Školní družina a školní klub

Informace k přijetí do ŠD a ŠK ve školním roce 2024/2025

Vážení rodiče, pokud chcete, aby Vaše dítě navštěvovalo školní družinu (1. – 4. třída) nebo školní klub (4. – 5. třída, žáci II.stupně) ve školním roce 2024/2025, vyplňte a odevzdejte žádost o přijetí do ŠD nebo přihlášku do ŠK na sekretariát školy a to nejpozději do 15. 6. 2024.

Žádost o přijetí do školní družiny a přihlášky do školního klubu jsou ke stažení v dokumentech  v sekci školní družina a nebo jsou k vyzvednutí na sekretariátu školy.

Děkujeme a těšíme se i v příštím školním roce

Rozhodnutí o přijetí do ŠD 2024 – 2025

Rozhodnutí o přijetí do ŠK 2024 – 2025

Prázdninový provoz ŠD

Akce školní družiny a školního klubu

Nabídka kroužků ve ŠD 2023/2024

Rozhodnutí o přijetí do ŠD 2023/2024

Rozhodnutí o přijetí do ŠK 2023/2024

Elektronický způsob vyzvedávání žáků ze školní družiny a školního klubu

Pro vyzvedávání dětí ze školní družiny i ze školního klubu (pokud dítě nechodí samo) potřebujete čip.

Bližší informace a pokyny k vyzvedávání pomocí elektronického systému BELLHOP najdete na Info pro rodiče – BELLHOP .

Provoz školní družiny a školního klubu:

Ranní provoz:              6:00 – 8:00 hod.
Odpolední provoz:     11:40 – 16:30 hod.

Do ranní družiny je možné přivést děti od 6 do 7:20 hodin.

V době od 14:00 do 15:00 není možná dítě vyzvednout (pouze ve výjimečných případech, jako je například lékař a vždy po předchozí domluvě).

Děti jsou z družiny a z klubu uvolňovány na základě údajů vyplněných v zápisním lístku. Vámi vyplněné údaje (časy vyzvedávání dětí či samostatný odchod dítěte v konkrétní hodinu) jsou pro nás závazné a musíme se jimi řídit. Odchod v jinou dobu, než je uvedeno v zápisním lístku (ze závažných důvodů, jako například návštěva lékaře, apod.) musí být zapsán v družinovém deníčku, kde bude přesně stanoven den, čas, způsob odchodu a podpis. V žádném případě nelze dítě samotné pustit domů na telefonické zavolání. V tomto případě si jej musíte vyzvednout osobně.

Dítě, které má v zápisním lístku uveden odchod bez doprovodu (samostatný odchod), bude v danou hodinu uvolněno ze školní družiny (školního klubu) a zákonní zástupci za něj plně přebírají odpovědnost.

V době konání třídních schůzek a konzultací je provoz prodloužen až do ukončení třídních schůzek (konzultací).

Dětem do družiny prosím nedávejte mobilní telefony, tablety ani jinou elektroniku či cennosti (peníze). Za přinesené hračky a další věci nenesou vychovatelky odpovědnost. Všechny děti musí mít řádně označeny své věci.

Prosíme rodiče, aby dětem dali vhodné oblečení na pobyt venku.

Dětem do družiny prosím nedávejte mobilní telefony, tablety ani jinou elektroniku či cennosti (peníze). Za přinesené hračky a další věci nenesou vychovatelky zodpovědnost.

Platba za pobyt dítěte ve školní družině a školním klubu:

Informace k platbě naleznete také v deníčku školní družiny.

Za 1. pololetí 750,- Kč úplata za zájmové vzdělávání se splatností do 30. 9. 2023

Za 2. pololetí 750,- Kč úplata za zájmové vzdělávání se splatností do 31. 1. 2024

Platbu poukazujte na účet školy č. 34533761/0100

variabilní symbol:  24 540 a do poznámek napište: ŠD + příjmení dítěte